+48 695 746 408 biuro@investio.pl
Investio Fibonacci Manager
Edytuj dowolne narzędzie Fibonacciego jednym kliknięciem myszy!

Każda analiza z wykorzystaniem Fibonacciego na MT4 lub MT5 to zmora! Koniec jednak z tym, IFM oszczędzi Ci ponad 50% czasu, w tygodniu to nawet 2-3 godziny!

 

Do tego zachowasz porządek, przejrzystość i harmonię na Twoich wykresach.

Gorąco polecam!

Zobacz co zyskasz dzięki IFM!Zobacz naszą propozycję!

Investio Fibonacci Manager to same korzyści

Przekonaj się sam

ZYSKAJ CZAS

Łatwe zarządzanie Twoimi mierzeniami Fibonacciego pozwoli Ci wykorzystać zyskany czas na dodatkowe przemyślenia lub po prostu odpoczynek przy wykresach! Grupowanie zniesień nigdy nie było takie proste jak teraz!

ZACHOWAJ PORZĄDEK NA WYKRESACH

Każdy kto choć raz wyznaczał siatkę Fibonacciego na MT4 oraz MT5 wie jak trudno zachować porządek z tym narzędziem! Konieczność wchodzenia do ustawień za każdym razem jak chce się zmienić kolor, albo ręczne wpisywanie poziomów to jest zgroza!

 

POSIADAJ SWOJE ULUBIONE POZIOMY ZAWSZE POD RĘKĄ

Jednym kliknięciem dodasz lub usuniesz poziom Fibonacciego!

Teraz bez problemu, jednym kliknięciem dodasz lub usuniesz poziom z siatki Fibonacciego. Wystarczy, że klikniesz w wybrany poziom na liście. Listę tę też możesz edytować i dostosować do swoich potrzeb!

Możesz zdefiniować i zapamiętać aż 30 swoich poziomów!

MetaTrader umożliwia dodanie aż 32 poziomów Fibonacciego do Twojej siatki. Dwa są obowiązkowe: 0% oraz 100%, dlatego możesz dodać jeszcze 30 swoich poziomów. Jeżeli korzystasz z mniej standardowych zniesień lub z poziomów ujemnych, to wpisz je w oknie ustawień i zapisz te ustawienia, aby w przyszłości móc je załadować ponownie.

W szybki i łatwy sposób zmienisz wygląd Twojej siatki Fibo!

Investio Fibonacci Manager daje Ci możliwość ustawienia dowolnego koloru z palety kolorów dostępnych w MetaTrader4 – jednym kliknięciem! Możesz też zmienić styl oraz grubość linii zniesień. Pamiętaj, że te ustawienia działają także dla innych narzędzi Fibonacciego – Wachlarz Fibonacciego, Zasięgi, Strefy Czasowe Fibonacciego, Łuk Fibonacciego oraz Kanał Fibonacciego.

Poszliśmy krok dalej i przygotowaliśmy gotowe siatki dla mierzeń zasięgów fal wg Elliotta!

IFM posiada w sobie zdefiniowane siatki, które możesz szybko włączyć, kiedy mierzysz konkretne zasięgi. Niezwykle przydatna rzecz jak korzystasz z Fal Elliotta. Możesz jednym kliknięciem włączyć zniesienia dla np. mierzenia końca fali A lub fali B czy C. Podobnie dla zasięgu fali 5-tej mierzonego od fali 1-szej lub 4-tej. To wszystko po to, aby korzystanie z siatki Fibo było jeszcze prostsze! 

Możesz także zmienić kolory IFM, aby bardziej odpowiadały Twojemu pulpitowi 🙂

Kolor każdego elementu Investio Fibonacci Manager jest edytowalny. Możesz zatem dowolnie go zmienić, wybierając odpowiednie dla siebie kolory. Domyślnie są ustawione kolory Investio. 

Zobacz jak działa Investio Fibonacci Manager w praktyce

traderów jest w Investio.pl!

tyle razy, traderzy tacy jak Ty, nam zaufali i zakupili nasze usługi i produkty!

osób przeszło nasze szkolenia płatne lub zakupiło dostęp do programów

%

klientów jest zadowolona! Dołącz do nich i Ty!

Investio Fibonacci Manager

 

Dostępny jest na dwie platformy: MetaTrader4 oraz MetaTrader5, wybierz odpowiednią wersję i korzystaj do woli! Kupując IFM na obie wersje MetaTrader’a oszczędzasz 30%!

Autorem IFM jest Marcin Tuszkiewicz

Masz pytanie? Zadzwoń!

+48 695 746 408

Lub napisz mail

 

biuro@investio.pl

Investio sp. z o. o. – All Rights Reserved – Umowa Licencyjna