+48 695 746 408 biuro@investio.pl

Dojdź do zyskownej strategii
144 razy szybciej
dzięki Investio Strategy Tester 2

%

Osób, które skorzystało z IST2 twierdzi, że znacząco przyspieszyło ich pracę nad strategią.

%

Osób poleca ten program innym traderom!

Ty także możesz przyspieszyć swoją drogę do sukcesu nawet 144 razy!

Co zyskujesz dzięki Investio Strategy Tester 2.2?

 • Oszczędność czasu – to co na koncie demo trwa czasem miesiącami razem z IST przetestujesz nieraz w jeden weekend!
 • Swoboda w testowaniu – tylko z IST możesz ręcznie kupować lub sprzedawać na historycznych notowaniach nie wiedząc co będzie dalej! Możesz to robić nawet wtedy kiedy rynek jest zamknięty. Od Ciebie zależy kiedy testować będziesz swoją strategię!
 • Podgląd wielu interwałów czasowych – jedynie w IST 2.0 masz możliwość podglądania jak kształtują się notowania na innych interwałach czasowych niż bazowy, to rewolucja w MetaTraderze 4!
 • Wbudowany automat „Trade w strefie” – umożliwia testowanie handlu w oparciu o strefy popytu i podaży w sposób półautomatyczny – w 100% odzwierciedlający realne środowisko.
 • Możliwość sterowania prędkością rysowania świec z poziomu testera – to ogromne udogodnienie powoduje, że sterownie jest wielokrotnie prostsze.
 • Możliwość wstrzymania notowań z poziomu testera – już nie musisz zaglądać do trybu wizualnego tylko skupić się na wykresie!
 • Możliwość przejścia do konkretnej godziny – dzięki temu dodatkowi nie musisz czekać, aż pokaże się godzina 9:00 następnego dnia – możesz po prostu do niej przewinąć!
 • Możliwość zminimalizowania poszczególnych sekcji testera – pokaż tylko te rzeczy, które chcesz mieć widoczne!
 • Możliwość używania własnych szablonów i wszystkich wskaźników dostępnych na platformie MT4 – testuj strategię na dokładnie takim samym środowisku na jakim zwykle dokonujesz transakcji!
 • Automatyczne zrzuty ekranów z dokonanych transakcji – ten automatyczny dziennik pozwoli Ci na powrót do transakcji i sprawdzenie, czy wszystko zrobiłeś jak należy!
 • Dwa wbudowane trailing stop lossy – tradycyjny (podążający za ceną o określoną liczbę pipsów) oraz bazujący na świecach!
 • Wersje językowe – polska, angielska oraz włoska
 • Możliwość zmiany wielkości czcionki (zalecane dla osób korzystających z systemowego powiększania obrazu w Windows)
 • i wiele więcej

Opis okien

2 bardzo ważne zasady

Wskaźniki i własne analizy

Zamykanie wielu pozycji

Rodzaje stop lossów

Przyspiesz swoją pracę!

Dodatkowe interwały czasowe

Automatyczny Trade w Strefie

Zobacz przykłady wykorzystania IST w praktyce!

Poznaj pełną propozycję

Polecam!

Masz pytanie? Zadzwoń!

+48 695 746 408

lub napisz mail

 

biuro@investio.pl

Bez limitu rachunków MT4!

Po zakupie otrzymasz dedykowaną dla Ciebie wersje IST 2, którą możesz użyć na dowlnej Twojej platformie MT4, bez żadnych limitów (czasowych, ilościowych i innych).

Dożywotnia licencja!

Płacisz tylko raz, a testujesz tyle strategii ile chcesz, nawet gdy za kilka lat stwierdzisz, że chcesz coś sprawdzić – IST będzie Ci to umożliwiał.

Bezpłatne aktualizacje

IST pomimo, że jest kompletnym narzędziem, nie jest na pewno zamkniętym projektem! Wciąż dodajemy nowe funkcjonalności, a Ty otrzymasz wszystkie aktualizacje wersji 2 bezpłatnie!

Jesteśmy otwarci na sugestie!

Uważasz, że warto dodać jakąś funkcjonalność – pisz śmiało! Wiele rzeczy, które znajdują się w wersji 2 jest odpowiedzią na Wasze sugestie!

traderów jest w Investio.pl!

tyle razy, traderzy tacy jak Ty, nam zaufali i zakupili nasze usługi i produkty!

osób przeszło nasze szkolenia płatne lub zakupiło dostęp do programów

%

klientów jest zadowolona! Dołącz do nich i Ty!

Dajemy Ci 30 dni gwarancji satysfakcji
albo zwrot pieniędzy

ponad 97% naszych klientów jest zadowolona, a najlepszym dowodem na to jest tak długi okres gwarancji. Możesz poprosić o zwrot środków, jeżeli uznasz, że szkolenie nie spełniło Twoich oczekiwań. Oddamy Ci pieniądze. Nic nie ryzykujesz!

Istniejemy od 2012 roku i od tamtej pory zaufało nam już ponad 1 000 traderów, którzy skorzystali z naszych płatnych usług!

Polecam!

 

Transakcje obsługiwane są przez system bezpiecznych płatności PayU.

Płatność realizowana jest natychmiast, posiadasz wysokiej jakości gwarancje bezpieczeństwa dawane przez PayU.

Sprawdzone miejsce gdzie można dowiedzieć się bardzo wiele o rynkach walutowych od wielu ekspertów, którzy wiedzą o czym mówią.

Elżbieta Stożek

Bardzo duża i konkretna baza wiedzy o analizie technicznej, materiał przekazywany w sposób zrozumiały i rzeczowy, profesjonalizm i doświadczenie prowadzących szkolenia.

Marek

Dzień w którym odkryłem adres Investio.pl całkowicie wywrócił moje spojrzenie na świat. Z wiedzy merytorycznej, pasji ludzi tu zaangażowanych można czerpać garściami. Chłopy dziękuję Wam i polecam Was wszystkim.

Jarek

Najlepsze źródło wiedzy dla początkujących traderów/pasjonatów rynku forex.

Tomasz

Investio to dobre centrum inwestycji na rynkach finansowych nie tylko dla doświadczonych, ale także dla początkujących traderów.

Paweł Nowosiad

Investio sp. z o. o. – All Rights Reserved – Umowa Licencyjna