+48 695 746 408 biuro@investio.pl

Odkryj horyzont pełen możliwości!

Strefa Premium Investio to miejsce gdzie rozpoczniesz swoją drogę do lepszych inwestycji, a w konsekwencji - osiągnięcia niezależności finansowej.
Korzyści dla CiebieDowiedz się więcej

W Strefie Premium czekają na Ciebie merytoryczne dyskusje, aktualne alerty rynkowe, ciągły kontakt i wsparcie ze strony naszego eksperta – Bartka Śledzia, zamknięte webinary oraz analizy aktualnych wydarzeń i danych makroekonomicznych ze światowych gospodarek

alertowanych rynków przez ISG

lat doświadczenia Bartka

spotkania online w tygodniu

Poznaj zalety Strefy Premium

Investio Signal Generator – alerty o najważniejszych wydarzeniach technicznych wprost na Twojego maila (dotarcie do ważnych stref SR, nadzór trendu, wykupienie/wyprzedanie rynku na 37 instrumentach)

Bezpośredni kontakt i pomoc Bartka Śledzia – tradera z ponad 20. letnim doświadczeniem, eksperta z autorską strategią transakcyjną

Trzy zamknięte webinary tygodniowo prowadzone przez Bartka, gdzie omawia on aktualne tendencje i okazje na proponowanych przez uczestników instrumentach (dostęp do archiwalnych nagrań!)

Skondensowane analizy napływających danych makroekonomicznych i ostatnich wydarzeń geopolitycznych w formie krótkich i przejrzystych komunikatów

Swobodne dyskusje w zamkniętym, zaufanym gronie zmotywowanych osób, co daje możliwość nauki od siebie nawzajem oraz nawiązania ciekawych znajomości 

Instrumenty, które analizujemy w Strefie Premium

Pary walutowe

Surowce i towary

Indeksy giełdowe

Strefa Premium to wymierne korzyści dla Ciebie

Bądź na bieżąco

Globalny system finansowy to skomplikowany mechanizm, na który składa się wiele pojedynczych elementów: indeksy giełdowe, kursy walutowe czy surowce i towary. Trudno jednocześnie śledzić wszystkie interesujące nas walory.

Natychmiastowe alerty generowane przez Investio Signal Generator, bazujące na sprawdzonej przez 100 lat teorii Dowa oraz skutecznych strefach wsparć i oporów, pomogą Ci odnaleźć się w gąszczu wykresów i nie przegapić żadnej okazji. Znajdziesz się zawsze we właściwym miejscu, o właściwym czasie, nie spędzając przy tym całego dnia przed wykresami.

Nie bój się pytać

Bartek Śledź jest na Strefie Premium dla Ciebie, gotów podzielić się swoją ekspecką wiedzą. Wyznajemy zasadę, że nie ma złych pytań, są jedynie złe odpowiedzi. Staramy się, aby Strefa Premium była miejscem bezstresowanej nauki, którą przekujesz w czysty zysk.

Wykorzystaj swoją okazję, by uczyć się od najlepszych i nie bądź nieśmiały – pisz, pytaj, dociekaj, a nawet się nie zgadzaj –  Bartek nie gryzie i postara się rozjaśnić każdą Twoją wątpliwość.

Nie przestawaj się uczyć

Na naukę nigdy nie jest za późno i zawsze warto rozwiajać swój potencjał. Teoria jednak nie zawsze jednak idzie w parze z praktyką, dlatego oferujemy Ci 100% praktyki w oparciu o żywy rynek.

Zamknięte webinaria Bartka to nie tylko możliwość poznania jego punktu widzenia na aktualną sytuacją techniczną, wraz z obszernym wyjaśnieniem, lecz także możliwość wypracowania własnych prognoz i planów działania. Każdy plan jest lepszy, niż jego kompletny brak, a posiadanie własnego ma wartość podwójną.

Spójrz głębiej

Albo analiza techniczna, albo analiza fundamentalna? Bzudra! Uważamy, że oba podejścia można z powodzeniem łączyć i nie należy ograniczać pola swojego widzenia. To tak jakby patrzeć na świat jedynie jednym okiem.

Znajomość aktualnej sytuacji ekonomicznej w Polsce i na świecie ma szereg zalet. Pozwala nie tylko lepiej zrozumieć zachowanie się ceny w każdym horyzoncie czasowym, ale także wyrobić własne zdanie na otaczającą nas rzeczywistość. Osoba obeznana w aktualnej sytuacji ekonomicznej, to świadomy obywatel, racjonalny obserwator i konsument, który nie da łatwo się zwieść – w każdej dziedzinie życia.

Złap oddech

Chcesz po prostu porozmawiać o rynkach lub wymienić poglądy? Jesteś ciekaw spostrzeżeń innych uczestników? Strefa Premium to miejsce wymiany poglądów, gdzie każdy głos w dyskusji jest mile widziany.

Samodzielna działalność na rynkach może być przytłaczająca i wywoływać uczucie osamotnienia. Jednocześnie mało kto rozumie specyfikę tego zajęcia. O swojej pasji, często niełatwej, rozmawia się najlepiej z podobnymi sobie – prawdziwymi pasjonatami

Zyskaj!

Chęć zabezpieczenia na przyszłość, zwiększenia swojego standardu życiowego, własny dom, a może dla dzieci? Każdy powód jest dobry, aby pomnażać swój kapitał. Polacy opowiadają się jednak za pozostawianiem środków na nieoprocentowanych rachunkach bieżących, jednak pieniądz leżący na koncie nie pracuje dla Ciebie, a inflacja rokrocznie pochłania między 2 a 3% zgromadzonych środków. Również lokaty w dobie niskich stóp procentowych nie pozwalają pomnożyć oszczędności.

Z naszą pomocą nauczysz się aktywizować posiadany kapitał. 1, 5, 10 czy 50 tysięcy – bez znaczenia, wkroczyć w świat inwestycji można z każdą kwotą. Początkowo niewielkie środki mogą przerodzić się w znaczące pokłady majątku. Nie bądź jedynie biernym obserwatorem, Twoja finansowa przyszłość zależy tylko i wyłącznie od Ciebie, więc weź ją w swoje ręce już dziś!

... i konkretne wsparcie dla Twoich inwestycji

Co o Strefie mówią jej uczestnicy?

Natychmiastowe powiadomienia

Najbardziej cenię w strefie Premium fakt, że na bieżąco jestem informowany o ciekawych sytuacjach rynkowych. Komentarze w strefie Premium także pomagają w rozwoju w zakresie rynku Forex.

Zbyszek

Wartościowe materiały

W strefie jest bardzo dużo wartościowych materiałów edukacyjnych. Super jest narzędzie do raportowania stref (ISG) dla poszczególnych instrumentów, a także dział MQL. Poza tym forum na strefie jest „mniej zaśmiecone” dyskusjami czy komentarzami, które nic nie wnoszą.

Grzegorz

Nowe spojrzenie na rynek

Dla mnie najbardziej cenne są webinary Bartka i jego podejście do patrzenia na rynek. Dużo się uczę od niego. W handlu wykorzystuję również strategię wyższych szczytów i dołków. Strefa Premium to też bogactwo materiałów edukacyjnych, wskaźników.

Michał

traderów jest w Investio.pl!

tyle razy, traderzy tacy jak Ty, nam zaufali i zakupili nasze usługi i produkty!

osób przeszło nasze szkolenia płatne lub zakupiło dostęp do programów

%

klientów jest zadowolona! Dołącz do nich i Ty!

Dołącz do zamkniętego grona osób, które wiedzą, czego naprawdę chcą!

Masz pytanie? Zadzwoń!

+48 533 009 554

lub napisz mail

 

 

 

biuro@investio.pl

Gdziekolwiek jesteś i cokolwiek robisz,

możesz uczyć się inwestycji z nami. 

Nasze materiały pomogły już tysiącom inwestorów.

Dajemy Ci pełne wsparcie w naszej Strefie Premium.

Dowiedz się więcej - Investio Signal Generator

Teoria Dowa od ponad 100 lat z powodzeniem wykorzystywana jest przez kolejne pokolenia inwestorów, a jej twórca porównywany jest do Freuda, który na dobre zmienił obraz współczesnej psychiatrii. Bazując na tej sprawdzonej metodzie, opracowany został Investio Signal Generator, który:

  • analizuje trend za pomocą teorii Dowa i alertuje Ostatnie Potwierdzone Szczyty i Dna (OPS/OPD), dając jasne komunikaty w momencie odwrócenia lub kontynuacji trendu;
  • wskazuje momenty dotarcia do stref wyznaczonych przez Marcina Tuszkiewicza, charakteryzujących się prawdopodobieństwem odbicia na poziomie 70%;
  • informuje o okresach wykupienia i wyprzedania rynku.

IST na bieżąco śledzi wykresy najpopularniejszych instrumentów (niespełna 40, w tym: indeksy giełdowe, pary walutowe oraz surowce) i wysyła natychmiastowe alerty na Stefie Premium oraz wprost na Twoją skrzynkę mailową. Wystarczy, że zaznaczysz w „Obserwowanych tagach” interesujące Cię walory i zdarzenia.

ISG generuje sygnały na odmiennej zasadzie, niż te, wyznaczane zgodnie ze strategią naszego eksperta – Bartka Śledzia. Otrzymujesz więc dwa w jednym, jak najlepiej dostosowane do Twoich potrzeb.

Bartek Śledź - Ekspert z pasją

Bartek Śledź to zawodowy trader z ponad 20-letnim doświadczeniem. Podczas lat pracy przed wykresami wypracował bardzo konkretną strategię, która szczególnie dedykowana jest osobom inwestującym po godzinach – niemających czasu, by cały dzień spędzać przed komputerem w pełnym napięcia oczekiwaniu.

Day-tradingowa strategia Bartka bazuje na samej cenie, przez co nie są potrzebne żadne dodatkowe wskaźniki. Wejścia opierają się na kilku, prostych założeniach, a prowadzenie pozycji przychodzi z łatwością. Charakteryzuje się skutecznością na poziomie 67%, co pozwala systematycznie pomnażać posiadany depozyt. Po prawej znajduje się przykładowa krzywa kapitału Bartka, zrealizowana w zaledwie 51 dni tradingowych!

Dzięki udziałowi w Stefie Premium masz możliwość bezpośredniego kontaktu z Bartkiem, który na bieżąco zamieszcza swoje wejścia i gotów jest do podjęcia pracy nad Twoją techniką. W trakcie bezpośrednich rozmów dowiesz się co już robisz dobrze, a nad czym warto jeszcze popracować. Hasłem przewodnim jest „Włącz myślenie” – dzięki głębokiemu zrozumieniu strategii sam będziesz osiągać stabilnej zyski, a nie tylko kopiował zagrania mentora.

Zamknięte webinaria - tylko dla Premium

W każdym tygodniu Bartek prowadzi trzy zamknięte webinary, dedykowane członkom Strefy Premium. Na każdym z nich analizowane są wykresy wybranych instrumentów finansowych pod kątem sygnałów płynących z strategii Bartka. Każdy uczestnik ma możliwość poproszenia o analizę interesującego go waloru, a pytania i wątpliwości rozwiewane są na bieżąco. 

W każdy wtorek i czwartek o godz. 11:00 na webinarach omawiane są “Daytradingowe okazje rynkowe”, dając możliwość wychwycenia potencjalnie najciekwszych okazji w nadchodzących godzinach. Na zakończenie tygodnia, w piątki o godz. 17:00, ma miejsce webinar “Podsumowanie tygodnia w kontekście OLO”, gdzie Bartek bierze pod lupę ostatnie 5 dni i zamyka tydzień, co stanowi świetną okazję do uporządkowania wiadomości i przygotowania się na nowy tydzień handlu.

Co więcej, wszystkie spotkania są nagrywane i dostępne dla osób posiadających dostęp do Strefy Premium. Nie musisz więc się obawiać, że nie zdążysz na webinar Bartka lub musisz szybciej z niego wyjść. Możesz powrócić do niego w każdym miejscu, o każdym czasie.

Analizy wydarzeń ważnych dla rynków

Rynki nigdy nie śpią. Nawet, gdy wszystkie giełdy zamykają swoje podwoje na weekend, dookoła globu dzieją się wydarzenia mające istotny wpływ na cenę wszystkich walorów. Najogólniej można podzielić je na odczyty makroekonomiczne z światowych gospodarek oraz wydarzenia polityczne.

Ignorując je, ryzykujesz nieprzyjemne zaskoczenie w momencie zawarcia transakcji. Z drugiej strony, ich natłok powoduje, że ciężko nadążyć z ich czytaniem i analizą. W ramach Strefy Premium oferujemy Ci bieżące informacje o najważniejszych wydarzeniach, w krótkiej i przejrzystej formie.

Staramy się, by nie ominęło Cię nic istotnego. Wiadomości odnoszone są do ogólnego obrazu koniunkturalnego czy politycznego, obecnych tendencji gospodarczych oraz ruchów na wykresach cenowych. Znajomość aktualnych tendencji pozwala zdobyć długookresową przewagę, dając Ci możliwość wykreowania własnego zdania i oglądu na przyszłość.

Merytoryczne dyskusje z ludźmi takimi, jak Ty - zdecydowanymi na sukces

Chcesz omówić pomysł na zagranie, podyskutować o obecnej sytuacji polityczno-ekonomicznej, a może porozmawiać na luzie? Czekamy na każdą Twoją wiadomość! Strefa Premium jest stworzona dla Ciebie jako zaufane i przytulna przestrzeń nauki, rozmów i wypoczynku.

To miejsce dla ludzi, którzy nie pozostają bierni i aktywnie poszukują kreatywnych możliwości realizacji swoich celów. Daje to możliwość nauki nie tylko od Bartka, ale i od siebie nawzajem, zarażając się wzajemnie optymizmem i zapałem do pracy. Rynki finansowe bywają nieubłagane, a my jesteśmy tylko ludźmi. Dlatego tak ważne jest posiadanie bezpiecznej przystani (odpowiednika rynkowych safe-haven) ze znajomym gronem rzeczowych, zaufanych osób, między którymi można poczuć się pewnie.

Dajemy Ci 30 dni gwarancji satysfakcji
albo zwrot pieniędzy

ponad 97% naszych klientów jest zadowolona, a najlepszym dowodem na to jest tak długi okres gwarancji. Możesz poprosić o zwrot środków, jeżeli uznasz, że szkolenie nie spełniło Twoich oczekiwań. Oddamy Ci pieniądze. Nic nie ryzykujesz!

Istniejemy od 2012 roku i od tamtej pory zaufało nam już ponad 1 000 traderów, którzy skorzystali z naszych płatnych usług!

Polecam!

 

Transakcje obsługiwane są przez system bezpiecznych płatności PayU.

Płatność realizowana jest natychmiast, posiadasz wysokiej jakości gwarancje bezpieczeństwa dawane przez PayU.

Sprawdzone miejsce gdzie można dowiedzieć się bardzo wiele o rynkach walutowych od wielu ekspertów, którzy wiedzą o czym mówią.

Elżbieta Stożek

Bardzo duża i konkretna baza wiedzy o analizie technicznej, materiał przekazywany w sposób zrozumiały i rzeczowy, profesjonalizm i doświadczenie prowadzących szkolenia.

Marek

Dzień w którym odkryłem adres Investio.pl całkowicie wywrócił moje spojrzenie na świat. Z wiedzy merytorycznej, pasji ludzi tu zaangażowanych można czerpać garściami. Chłopy dziękuję Wam i polecam Was wszystkim.

Jarek

Najlepsze źródło wiedzy dla początkujących traderów/pasjonatów rynku forex.

Tomasz

Investio to dobre centrum inwestycji na rynkach finansowych nie tylko dla doświadczonych, ale także dla początkujących traderów.

Paweł Nowosiad

Twoim Światem Przyjaznym Inwestycjom

Investio Sp. z o.o.
ul. Wielicka 16
44-103 Gliwice

NIP 6751476261, REGON 122572615, KRS 0000439216
Kapitał zakładowy: 140 901 zł, w pełni opłacony

Istniejmy na rynku od 2012 roku. Od tego czasu zgromadziliśmy ponad 18 tys. osób aktywnie zainteresowanych handlem na instrumentach lewarowanych.

Naszą misją jest stworzenia świata przyjaznego inwestycjom. Razem z nami możesz szybciej odnieść sukces na rynkach finansowych i jednocześnie poznać ciekawych ludzi.