+48 695 746 408 biuro@investio.pl

Dziękujemy za zapis na spotkanie z Jackiem Kubrakiem

Pamiętaj, aby w kalendarzu zapisać datę 16.04.2020r., godz. 20:00

Link do pokoju został wysłany drogą mailową z adresu webinarium@investio.pl

 

Jeżeli go nie widzisz, sprawdź koniecznie skrzynkę pod kątem SPAMu lub innych zakładek (np. ofert). Jeżeli linku nie znajdziesz, skontaktuj się z nami na powyższy adres.

Poznaj lepiej Jacka Kubraka i jego podejście

Poniżej znajdziesz aż 3 poprzednie webinary prowadzone przez Jacka w Investio. Są one zupełnie bezpłatne, jedynie trzeba mieć konto w serwisie, które nie wiąże się z żadnymi zobowiązaniami, a daje dostęp do:

  • setek darmowych materiałów wideo (zobacz)
  • darmowych webinarów online i ich nagrań (zobacz)
  • darmowych dodatków do MetaTrader4 i MetaTrader5 (zobacz)

 

Jak stać się zdyscyplinowanym traderem

Cool Trader Mind VI

Cool Trader Mind Praktycznie

Kilka słów o Jacku Kubraku

Jacek Kubrak

Jacek Kubrak

Inwestor, trader, przedsiębiorca

Aby sięgnąć po pierwsze doświadczenia Jacka z wolnym rynkiem, to należy cofnąć się do lat 1980-1981, kiedy to dokonał pierwszego spekulacyjnego przewalutowania z dolara amerykańskiego na markę niemiecką. Ze średniego rocznego kursu 1,82 dolara za makrę niemiecką, cena poszybowała do 2,95 w ciągu 5 lat. 62% zysku choć strach pomyśleć o spreadach jakie wtedy panowały 😉

To wydarzenie utwierdziło Jacka, że jest to coś czym chciałby się zajmować. Tak zrodziła się pasja, wręcz miłość do rynków finansowych, a w szczególności do pieniądza. Po 1989 roku wykorzystywał do spekulacji dolara amerykańskiego, a w czerwcu 1992 roku otworzył pierwszą pozycję na rynku uregulowanym rynku finansowym, od tamtej pory stale jest na nim obecny.

Po własnych doświadczeniach, kiedy część jego środków, które zostały powierzone funduszom inwestycyjnym, mocno straciły na wartości postanowił, że zawsze sam będzie zarządzał oszczędnościami i inwestycjami, a co więcej w miarę wolnego czasu, dzielić się będzie swoją wiedzą i doświadczeniem. 

Zawsze z dużą uwagą i z przyjemnością słucham tego, co powie Jacek Kubrak. Prowadzone przez niego wykłady i warsztaty są dla mnie inspirujące. Wiele z jego myśli zapadło mi na długo w pamięci, a niektóre z jego rad włączyłem – jako kluczowe – na stałe do swojego trading planu. Jacek doskonale rozumie psychologiczne aspekty procesu podejmowania decyzji. W trudnych momentach, kiedy emocje zaburzają moje myśli, często powracam do tego, co powiedział Jacek, i znajduję racjonalne rozwiązanie swojego problemu.
Jacek – choć ma wykształcenie ścisłe – jest też świetnym psychologiem. W bezpośredniej rozmowie potrafi przenikliwie ocenić swojego rozmówcę, a do tego jest do bólu szczery. Zwrócił mi dzięki temu uwagę także na moje słabsze strony.

Piotr Moskwa

traderów jest w Investio.pl!

tyle razy, traderzy tacy jak Ty, nam zaufali i zakupili nasze usługi i produkty!

osób przeszło nasze szkolenia płatne lub zakupiło dostęp do programów

%

klientów jest zadowolona! Dołącz do nich i Ty!

Investio Sp. z o.o.
ul. Wielicka 16
44-103 Gliwice

NIP 6751476261, REGON 122572615, KRS 0000439216
Kapitał zakładowy: 140 901 zł, w pełni opłacony

Istniejmy na rynku od 2012 roku. Od tego czasu zgromadziliśmy ponad 18 tys. osób aktywnie zainteresowanych handlem na instrumentach lewarowanych.

Naszą misją jest stworzenia świata przyjaznego inwestycjom. Razem z nami możesz szybciej odnieść sukces na rynkach finansowych i jednocześnie poznać ciekawych ludzi.