+48 695 746 408 biuro@investio.pl
Zaznacz stronę

Czwartek, 16 kwietnia 2020 r.

godz. 20:00

To spotkanie zmieni Twoje spojrzenie na inwestycje. Poznaj sposoby na programowanie swojego sukcesu dzięki wieloetnim badaniom i praktyce Jacka Kubraka.

Do rozpoczęcia zostało:

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)

Darmowy udział w Szkoleniu z Jackiem Kubrakiem
Jeżeli chcesz otrzymać link do pokoju webinarowego, w którym 16 kwietnia 2020r. o godz. 20:00 odbędzie się specjalne szkolenie z Jackiem Kubrakiem, wypełnij poniższy formularz.

Z adresu webinarium@investio.pl zostanie wysłany do Ciebie link. Koniecznie sprawdź spam oraz "oferty".
Szanujemy Twoją prywatność, Twój e-mail jest z nami bezpieczny.
Jacek Kubrak przedstawia rzeczy trudne w sposób przystępny i obrazowy. Aspekty psychologiczne wymagają dogłębnego zrozumienia, dlatego nie ma lepszej osoby od Jacka, który te zawiłości wykłada jak na tacy!

Marcin Tuszkiewicz

Współzałożyciel Investio.pl, trader, inwestor

Kilka słów o Jacku Kubraku

Jacek Kubrak

Jacek Kubrak

Inwestor, trader, przedsiębiorca

Aby sięgnąć po pierwsze doświadczenia Jacka z wolnym rynkiem, to należy cofnąć się do lat 1980-1981, kiedy to dokonał pierwszego spekulacyjnego przewalutowania z dolara amerykańskiego na markę niemiecką. Ze średniego rocznego kursu 1,82 dolara za makrę niemiecką, cena poszybowała do 2,95 w ciągu 5 lat. 62% zysku choć strach pomyśleć o spreadach jakie wtedy panowały 😉

To wydarzenie utwierdziło Jacka, że jest to coś czym chciałby się zajmować. Tak zrodziła się pasja, wręcz miłość do rynków finansowych, a w szczególności do pieniądza. Po 1989 roku wykorzystywał do spekulacji dolara amerykańskiego, a w czerwcu 1992 roku otworzył pierwszą pozycję na rynku uregulowanym rynku finansowym, od tamtej pory stale jest na nim obecny.

Po własnych doświadczeniach, kiedy część jego środków, które zostały powierzone funduszom inwestycyjnym, mocno straciły na wartości postanowił, że zawsze sam będzie zarządzał oszczędnościami i inwestycjami, a co więcej w miarę wolnego czasu, dzielić się będzie swoją wiedzą i doświadczeniem. 

traderów jest w Investio.pl!

tyle razy, traderzy tacy jak Ty, nam zaufali i zakupili nasze usługi i produkty!

osób przeszło nasze szkolenia płatne lub zakupiło dostęp do programów

%

klientów jest zadowolona! Dołącz do nich i Ty!

Investio Sp. z o.o.
ul. Wielicka 16
44-103 Gliwice

NIP 6751476261, REGON 122572615, KRS 0000439216
Kapitał zakładowy: 140 901 zł, w pełni opłacony

Istniejmy na rynku od 2012 roku. Od tego czasu zgromadziliśmy ponad 18 tys. osób aktywnie zainteresowanych handlem na instrumentach lewarowanych.

Naszą misją jest stworzenia świata przyjaznego inwestycjom. Razem z nami możesz szybciej odnieść sukces na rynkach finansowych i jednocześnie poznać ciekawych ludzi.